IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Анонс навчальних курсів в жовтні

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

trainingШановні друзі, колеги!

Раді Вам повідомити, що Інститут внутрішніх аудиторів України в жовтні проведе два цікавих одноденних навчальних курси з внутрішнього аудиту: «Роль внутрішнього аудиту в процесах корпоративного управління ризиками (ERM)», дата проведення – 15.10.2015, та «Процес внутрішнього аудиту: від планування до написання звіту», дата проведення – 22.10.2015.

Лекторами виступатимуть:

  • По курсу «Роль внутрішнього аудиту в процесах корпоративного управління ризиками (ERM)» – Володимир Матвійчук, CISA, який має більш ніж 10 років досвіду аудиту в різнопрофільних великих компаніях, включаючи досвід роботи в компанії «великої четвірки» та керівництво функцією внутрішнього аудиту великої української компанії, а також великий досвід управління проектами по оцінці системи управління ризиками і внутрішнього контролю в компаніях України, Білорусії та Грузії.
  • По курсу «Процес внутрішнього аудиту: від планування до написання звіту» – Максим Померко, CISA, Член Правління ІВАУ, старший аудитор ІТ ПрАТ «Київстар», який має 9-ти річний досвід роботи у внутрішньому аудиті банківського та телеком – сектору.

З програмами курсів Ви можете ознайомитись за посиланнями:

  • «Роль внутрішнього аудиту в процесах корпоративного управління ризиками (ERM)»: Rus, Ukr , Eng;
  • «Процес внутрішнього аудиту: від планування до написання звіту»: Rus, Ukr, Eng.

Заходи будуть проводитись в приміщеннях конференц-центру та бізнес-клубу «Белгравія» http://belgravia-club.com/ за адресою м. Київ, вул. Прорізна 18/1г.

Наприкінці кожного курсу слухачам будуть видані сертифікати Інституту внутрішніх аудиторів України про проходження курсу, що надають тримачу сертифікату право отримати 8 годин CPE – Неперервного професійного навчання (Continued Professional Education).

Початок навчальних курсів о 9:00, кінець о 18:00. В комплекс послуг включені набір методичних матеріалів російською мовою по темі курсу та ресторанне обслуговування (бізнес-ланч, привітальна кава та кава-паузи на протязі учбового дня).

Вартість навчання складає 2800 грн. за один начальний курс, включаючи всі податки та збори. Інститут внутрішніх аудиторів України не є платником ПДВ та податку на прибуток. Інститут надає знижку 10% своїм дійсним членам на вартість навчання.

Попередня реєстрація обов‘язкова.

Будь ласка, надсилайте заповнену реєстраційну форму, що доступна за посиланням Reg-Form_UA, на електронну скриньку edu@iia.org.ua, для першого курсу – до 9.10.2015, для другого курсу – до 16.10.2015.

Ми готові відповісти на Ваші запитання, пов‘язані з реєстрацією та оплатою по тел. +380.50.063.8564, або через e-mail: edu@iia.org.ua

 

З повагою,

Правління Інституту внутрішніх аудиторів України.

****

Уважаемые друзья, коллеги!

Рады сообщить Вам, что Институт внутренних аудиторов Украины в октябре проведет два интересных однодневных обучающих курса по внутреннему аудиту: “Роль внутреннего аудита в процессах корпоративного управления рисками (ERM)”, дата проведения – 15.10.2015, и “Процесс внутреннего аудита: от планирования до написания отчета”, дата проведения – 22.10.2015.

Лекторами выступят:

  • По курсу “Роль внутреннего аудита в процессах корпоративного управления рисками (ERM)” – Владимир Матвийчук, CISA, имеющий более 10 лет опыта аудита в разнопрофильных крупных компаниях, включая опыт работы в компании “большой четверки” и руководство функцией внутреннего аудита крупной украинской компании, а также в большой опыт управления проектами по оценке системы управления рисками и внутреннего контроля в компаниях Украины, Белоруссии и Грузии.
  • По курсу “Процесс внутреннего аудита: от планирования до написания отчёта” – Максим Померко, CISA, Член Правления ИВАУ, старший аудитор IT ЧАО “Киевстар”, имеющий 9-ти летний опыт работы во внутреннем аудите в банковском и телеком – секторе.

С программами курсов Вы можете ознакомиться по ссылкам:

  • “Роль внутреннего аудита в процессах корпоративного управления рисками (ERM)”: Rus, Ukr , Eng;
  • “Процесс внутреннего аудита: от планирования до написания отчета”: Rus, Ukr, Eng.

Мероприятия будут проводиться в помещениях конференц-центра и бизнес-клуба “Белгравия” http://belgravia-club.com/ по адресу г. Киев, ул. Прорезная 18/1г.

В конце каждого курса слушателям будут выданы сертификаты Института внутренних аудиторов Украины о прохождении курса, предоставляющие держателю сертификата право получить 8 часов CPE – Непрерывного профессионального образования (Continued Professional Education).

Начало обучающих курсов в 9:00, окончание в 18:00. В комплекс услуг включены набор методических материалов на русском языке по теме курса и ресторанное обслуживание (бизнес-ланч, приветственный кофе и кофе-паузы в течение учебного дня).

Стоимость обучения – 2800 грн. за один обучающий курс, включая все налоги и сборы. Институт внутренних аудиторов Украины не является плательщиком НДС и налога на прибыль. Институт предоставляет скидку 10% своим действительным членам на стоимость обучения.

Предварительная регистрация обязательна.

Пожалуйста, присылайте заполненную регистрационную форму, доступную по ссылке Reg-Form_UA , на адрес электронной почты edu@iia.org.ua, для первого курса – до 9.10.2015, для второго курса – до 16.10.2015.

Готовы ответить на Ваши вопросы, связанные с регистрацией и оплатой, по тел. +380.50.063.8564, или через e-mail: edu@iia.org.ua

 

С уважением,

Правление Института внутренних аудиторов Украины.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: