IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Семінар: «ПОБУДОВА ТА ЗАПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНІХ КОНТРОЛІВ В ОРГАНІЗАЦІЇ»

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Інститут внутрішніх аудиторів України запрошує Вас прийняти участь у семінарі на тему “Побудова та запровадження внутрішніх контролів в Організації”, що запланований на 30.09.2017.

Вартість семінару: 1 300 грн. без ПДВ. Знижка для членів Інституту – 10%, для трьох та більше учасників від однієї компанії – обговорюється в індивідуальному порядку.

Адреса проведення семінару: м. Львів, детальніше буде повідомлено пізніше.

Реєстрація на семінар здійснюється до 28.09.2017 включно. Заявки на участь у семінарі просимо надсилати за адресою edu@iia.org.ua, телефон для довідок +38(050)063-85-64.


ПОБУДОВА ТА ЗАПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНІХ КОНТРОЛІВ В ОРГАНІЗАЦІЇ

Мета семінару: Ознайомитися з міжнародними вимогами та кращими практиками побудови Системи внутрішніх контролів в організації, розглянути практики запровадження внутрішніх контролів у організаціях з процесним та матричним управлінням. Поділитися міжнародним досвідом побудови Системи внутрішніх контролів у відповідності з вимогами COSO та SOX, на практиці розглянути приклади побудови Матриці ризиків та контролів організації.

Дата проведення семінару: 30.09.2017

Лектори:

Мовчан Олександр – член Правління Інституту внутрішніх аудиторів України, Голова комітету з професійної освіти і сертифікації. Має 10 років досвіду у сфері аудиту, управління ризиками та корпоративного управління, в тому числі за кордоном – Польща (2 роки), Кіпр (1,5 роки). Більше 7 років практики у внутрішньому аудиті та управлінні ризиками, в тому числі 4 роки на керівних посадах – Менеджер та Керівник внутрішнього аудиту.

Досвід роботи у внутрішньому аудиті:  у сфері послуг 3 роки (Польща, Україна) – медицина: надання медичних послуг та виробництво медичного обладнання; медіа галузь: телебачення, продакшн контенту, нові медіа, преса; також 4 роки у сфері виробництва (Україна) – харчова промисловість: виробництво та продаж цільномолочної продукції та сирів; виробництво і дистрибуція вин та горілчаних виробів,  агро сектор: тваринництво, рослинництво, виноградарство. Досвід роботи у зовнішньому аудиті 3 роки – PwC (Кіпр) та EY (Україна).

Має професійні сертифікати CIA – Сертифікований внутрішній аудитор та CIMA DipPM – Диплом з управління ефективністю бізнесу. Магістр з Бухгалтерського обліку та Аудиту Київського Національного Економічного Університету.

Вольська Магдалена – Менеджер з Внутрішнього контролю та Комплаєнсу в польському офісі найбільшого світового виробника комплексних ІТ рішень та програмного забезпечення. Має унікальний досвід як побудови Систем внутрішнього контролю в транснаціональних корпораціях, так і проведення аудиторських перевірок ефективності систем внутрішнього контролю. Має 8 років досвіду у сфері аудиту, фінансів, внутрішнього контролю та комплаєнсу, в тому числі 3 роки досвіду проведення SOX-аудитів по всьому світу, а також 2 роки досвіду побудови Системи внутрішніх контролів у транснаціональних корпораціях, що котуються на фондових біржах в США.

Має професійний сертифікат АССА Дипломований сертифікований бухгалтер, що є одним з найбільш значущих світових сертифікацій в сфері надання аудиторських та консультаційних послуг, а також в сфері управління ризиками та внутрішніх контролях. Магістр з Бухгалтерського обліку та Фінансів Варшавського Економічного Університету (SGHSzkoła Glówna Handlowa w Warszawie).


ПРОГРАМА
«ПОБУДОВА ТА ЗАПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНІХ КОНТРОЛІВ В ОРГАНІЗАЦІЇ»

1.      Міжнародні вимоги та кращі практики побудови Системи внутрішніх контролів в організації: SOX, COSO, вимоги фондових бірж.

2.      Запровадження внутрішніх контролів у організаціях з процесним та матричним управлінням.

3.      Запровадження внутрішніх контролів, вбудованих в IT ERP системи, що використовуються для управління організацією.

4.      Побудова Матриці ризиків та контролів Організації – теорія: процеси та субпроцеси, типи ризиків, види та рівні контролів.

5.      Побудова Матриці ризиків та контролів Організації – практичний кейс.

6.      Відповіді на запитання.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: