IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

25.01.2018 проведено круглий стіл на тему: “Аудит взаємовідносин с 3-ми особами: ризики, контролі, аудиторська програма“

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

25 січня 2018 року в Києві, в офісі компанії KPMG, відбулася цікава подія – безоплатний для членів Інституту круглий стіл. Захід зібрав практикуючих внутрішніх аудиторів, переважно керівників відповідних підрозділів, для обговорення важливих проблемних питань процесів управління постачальниками для проведення аудитів у своїх організаціях.
Максим Померко, сертифікований внутрішній аудитор, представив огляд міжнародних стандартів, що рекомендують кращі практики в сфері управління постачальниками, процесів управління постачальниками, ризиків цих процесів та основних контролів, що зменшують ці ризики. Презентація супроводжувалася змістовною дискусією за участю Тетяни Лебединець, Президента Інституту внутрішніх аудиторів України.
Учасники круглого столу отримали нові знання, систематизацію досвіду та корисну інформацію для подальшого розвитку своїх функцій аудиту, уключаючи детальну програму аудиту.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

alex_movchan

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: