IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

ВАЖЛИВО! Зміни в програмах сертифікацій Інституту з 1 вересня 2019 року

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Комісія професійних сертифікацій (PCB) Глобального Інституту затвердила кілька змін до сертифікаційних програм IIA, спочатку встановлених таким чином, щоб вони збігалися із запуском нової системи управління кандидатами з сертифікації (CCMS). Оскільки нова CCMS ще оновлюється, ці зміни набудуть чинності з 1 вересня 2019 року.

Зміни політики 2019 року щодо глобальних сертифікатів IIA

  1. Program Eligibility Window Change – ТІЛЬКИ для СІА

Для узгодження з новим форматом іспиту з СІА вікно прийняття програми СІА було відрегульовано з 4 років до 3 років. Воно відображає кількість часу, необхідного для завершення процесу сертифікації. Кандидати, які вже затверджені до програми до 1 вересня 2019 року, матимуть 4-річне вікно програми. Кандидати, затверджені до програми станом на 1 вересня 2019 року або пізніше, матимуть 3 роки для завершення програми.

  1. Exam Retake Window Shortened – ВСІ ПРОГРАМИ СЕРТИФІКАЦІЇ

Щоб дати можливість кандидатам, які перебувають у процесі сертифікації, швидше завершити даний процес, термін очікування на повторний іспит буде скорочено з 90 до 60 днів. Інформацію все ще можна знайти у вікні придатності до програми сертифікації CCMS. Кандидати в процесі сертифікації можуть скласти повторний іспит після завершення 60-денного терміну.

  1. Вимога щодо досвіду практики внутрішнього аудиту (IAP)

Оскільки програма Практик внутрішнього аудиту (IAP) призначений для осіб, які є новими для внутрішнього аудиту, вимоги щодо відповідності кандидатам в IAP більше не включатимуть шість місяців досвіду внутрішнього аудиту або аналогічний досвід. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сторінку програми IAP.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: