IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Новий звіт від Глобального Інституту OnRisk 2020: A Guide to Understanding, Aligning and Optimizing Risk

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Глобальний Інститут щойно оприлюднив звіт OnRisk 2020: A Guide to Understanding, Aligning, and Optimizing Risk, який відображає перспективи щодо 11 ризиків, з якими стикаються організації у 2020 році.
З
поглядом від рад, керівництва та керівників внутрішнього аудиту, OnRisk 2020 пропонує унікальну методологію вимірювання узгодженості зусиль щодо управління ризиками та надає низку переконливих висновків, які показують, як невідповідність може завдати шкоди організаціям.

Звіт спирається на дані, отримані з двох опитувань:

· Якісне опитування, проведене за допомогою поглиблених інтерв’ю з членами правління, виконавчим управлінням та керівниками внутрішнього аудиту. У рамках інтерв’ю респондентам було запропоновано оцінити 11 основних ризиків за двома шкалами: їхні особисті знання про кожен ризик та сприйняття можливостей організації для подолання кожного ризику.

· Кількісне опитування охопило основні ризики, за якими наглядають понад 600 керівників внутрішнього аудиту. Це опитування стосувалося організаційних підходів до управління ризиками, планування внутрішнього аудиту, ресурсів, управління талантами та ролі внутрішнього аудиту в управлінні.

Хоча опитування були обмежені Північною Америкою та призначено для північноамериканської аудиторії, багато респондентів представляли організації з міжнародними операціями, а їх коментарі та перспективи пропонують цінні відомості, застосовні до всіх організацій, незалежно від того, де вони розташовані.

OnRisk планується як щорічний звіт, призначений допомогти організаціям планувати свої зусилля щодо управління ризиками. Він не лише оновлюватиме перелік ризиків з року в рік, але й відстежує, як з часом змінюється узгодження ключових ризиків. Він також буде служити керівництвом для лідерства, інструментів та іншого контенту, створеного штаб-квартирою IIA протягом року.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: