IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Новини Глобального Інституту – Жовтень 2019

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Публікуємо останні новини Глобального Інституту внутрішніх аудиторів.

ГЛОБАЛЬНІ НОВИНИ

 

Професіоналізм у практиці

Цей новий посібник з практики пояснює Основні Принципи IIA та описує конкретні способи, в які внутрішня діяльність може продемонструвати їх. Основні показники дозволяють CAE вимірювати та оцінювати результати діяльності.

Загрузити зараз

 

 

Нові лідери: 2019

Зустріньтесь з новими лідерами журналу внутрішнього аудитора за 2019 рік. Цьогорічні нагороджені розширюють профіль внутрішнього аудиту, сприяють зміні своїх функцій аудиту та надають приклад професії.

Читайте більше про лідерів, що розвиваються в цьому році.

 

 

Великі новини для Малої аудиторської групи

Завантажте цей новий Глобальний брифінг знань на основі відомої сесії GAM та міжнародної конференції, що вирішує ключові проблеми менші групи аудиту. Дізнайтеся про унікальні виклики, а також великі рішення, зосереджені на трьох ключових сферах операцій, комунікацій та талантів.

Завантажити безкоштовно.

 

 

ІНСТРУМЕНТИ ТА РЕСУРСИ

 

Позиційний Документ ІІА: Статут внутрішнього аудиту

Добре розроблений статут внутрішнього аудиту дає змогу діяти на найвищих рівнях. Вивчіть п’ять питань, щоб задати зацікавленим сторонам, щоб розробити статут, який надсилає чітке, однозначне повідомлення про роль внутрішнього аудиту в організації.

Скачати зараз

 

 

Роль внутрішнього аудиту в успіху ШІ

Внутрішні аудитори можуть оцінити, чи мають їх організації три характеристики, необхідні для отримання максимальної користі від штучного інтелекту (ШІ). Потім вони можуть давати рекомендації для заохочення змін, які позиціонують їх організації на успіх ШІ.

Дізнайтеся більше з блогу Джима Пелтьє

 

 

Глубокий обман

Згідно з новинними повідомленнями, Deepfakes стають останнім приманкою у фішинг-схемах Експерт з питань шахрайства Арт Стюарт вивчає, що можуть зробити регулятори, організації та внутрішні аудитори для виявлення та протидії цій загрозі, перш ніж вона заподіяє шкоду.

Прочитайте статтю в журналі “Внутрішній Аудитор”

 

 

Європейський звіт: Ризик у фокусі 2020 року

Спільні зусилля серед восьми європейських філій ІІА, звіт про ризик у фокусі, допомагає керівникам внутрішнього аудиту зрозуміти, як їхні колеги бачать сьогоднішній ландшафт ризику під час підготовки своїх наступних планів аудиту на 2020 рік.

Завантажте звіт

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: