IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Зміни у CRMA та Internal Audit Practitioner Program

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Глобальний Інститут внутрішніх аудиторів повідомляє про заплановані зміни у програмах сертифікацій CRMA та Internal Audit Practitioner.

Програма CRMA

Переглянута програма CRMA, яка набуває чинності з 1 жовтня 2020 року, відображає той факт, що гарантія управління ризиками не є спеціальністю, а основою практики внутрішнього аудиту. Дослідження ринку CRMA, проведене у 2018 році, показує, що для забезпечення впевненості в управлінні ризиками потрібно більше ділового досвіду та більш глибокий рівень знань щодо управління ризиками. Таким чином, переглянута CRMA позиціонується як шлях кар’єри для внутрішніх аудиторів після досягнення сертифікації CIA.

Особи з активним статусом CRMA, що отримали дану сертифікацію до 30 червня 2020 року, матимуть право складати іспит CIA Challenge. Заявка на проведення цього іспиту CIA Challenge буде відкрита 1 липня 2020 року.

Веб-сторінка з повними деталями щодо вартості та плану переходу, а також поширені запитання, буде доступна протягом найближчих кількох тижнів.

Internal Audit Practitioner Program

Нова Internal Audit Practitioner Program чітко визначена як програма входу у внутрішній аудит, набере чинності з 1 березня 2020 року.

Попереднє Internal Audit Practitioner Program вимагало складання іспиту СІА, частина 1. Для підвищення рівня десигнації переглянута програма матиме новий, спеціалізований іспит, який охопить усі Стандарти на базовому рівні через 100 запитань з декількома варіантами. Згідно нещодавно розробленого процесу до програми СІА, вимога про освіту буде відхилена для власників активних Internal Audit Practitioner, які подають заявку на програму СІА. Як й сьогодні, Internal Audit Practitioner  продовжує залишатися тимчасовою десигнацію, що закінчується через три роки.

Додаткові дані щодо вартості програми та поширені запитання можна знайти за посиланням:

https://global.theiia.org/certification/cia-certification/Pages/Internal-Audit-Practitioner.aspx

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: