IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Переклади Позиційних документів ІВА

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Інститут внутрішніх аудиторів України продовжує розміщувати на своєму сайті у розділі «Позиційні документи ІВА» переклади цієї бази знань. Представляємо вашої увазі переклад документу “Шахрайство та внутрішній аудит: Впевненість в контролях шахрайства є фундаментальним для успіху” (січень 2019).

Шахрайство не унікальне для будь-якого типу організації, і жодна організація не захищена. Оскільки можливість вчинення шахрайства існує скрізь, організаціям важливо ефективно використовувати різні ресурси для розробки сильних програм проти шахрайства. Цей позиційний документ визначає, коли та де набори навичок внутрішнього аудиту можуть бути найбільш ефективно використані та в який момент слід використовувати інші ресурси. Він також окреслює ключові заходи щодо процедур внутрішнього контролю, планування запобігання та реагування, оцінки впливу ризиків, та розслідування шахрайств, а також п’ять питань, які повинні ставити всі організації для посилення своєї програми.

Переклад цього позиційного документу був виконаний Максимом Померко, CIA, CISA, членом Правління ІВАУ за редакторської підтримки Максима Корольова, члена Правління ІВАУ.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити нові переклади позиційних документів.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: