IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Результати Загальних зборів членів Інституту

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

6 лютого 2020 року з 18:00 до 21:00 в м. Київ, вул. Московська 32/2 (бізнес центр «Senator», офіс КПМГ-Україна) пройшли чергові Загальні збори членів ВГО “Інститут внутрішніх аудиторів України”. При необхідному кворумі 30 людей в Зборах прийняло участь 56.

Відповідно до попереднього оголошення (http://iia-ua.org/?p=4018) було затверджено порядок денний та обрано головуючого (Лебединець Т.Л.) та секретаря (Чорна Н.М.). Були обговорені наступні питання та прийняті рішення:

  1. У складі Правління відбулися зміни. Загальні збори проголосували за обрання двох нових членів Правління: Дмитро Сергієнко та Юлій Щукін. Дмитро буде відповідати за розвиток професії в державному реальному секторі, а Юлій – за ведення проектів розвитку Інституту в Україні. Також було прийнято рішення щодо виключення Катерини Синькової зі складу Правління за непогашену заборгованість за 2017-2018 роки та невиконання своїх обов`язків за посадою в Правлінні.
  2. Президент Інституту Тетяна Лебединець доповіла про розширення протягом 2019 року партнерських відносин інституту з іншими громадськими організаціями, громадськими Радами при міністерствах Кабінету Міністрів, та поповнення  ВГО “Інститут внутрішніх аудиторів України” новими членами у кількості 30 нових членів. Наголосила також на підписанні угоди про співпрацю із журналом “Аудитор України”, як на якісному інструменті просування професії внутрішній аудитор. Подякувала волонтерам, які допомагають із перекладами ключових документів Глобального інституту та стали авторами матеріалів журналу “Аудитор України”.
  3. Звіт Ревізійної комісії за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності Інституту за 2019 рік представила голова Ревізійної комісії Людмила Калінчук. Вона відзначила, що доходи  та витрати Інституту в 2019 році збільшились майже в два рази в порівняні з 2018 роком. Доходи склали 665,7 тис.грн., витрати 652,2 тис.грн. В основному доходи отримані від членських внесків, оплати за підручники, що купувались у Глобального ІВА, оплати за онлайн матеріали конференції 2018р., від проведення навчальних семінарів та надання інформаційно-консультаційних послуг. Основні витрати Інституту склали: 79,7 тис.грн- оплата в Глобальний ІВА за підручники, -82,1тис.грн(3,2тис.дол США) членські внески, 96,1тис.грн.- оплата та податки  по дог ЦПХ, 322,9тис.грн.- витрати, пов’язані з веденням Інститутом статутної діяльності, 71,4тис грн.- оренда офісу .Наголосила на збільшенні розміру витрат в 2019році на членські внески у Глобальний ІВА та на оренду за офісу Інституту. Член Інституту Ганна Мех запропонувала Звіт ревізійної комісії надавати на ознайомлення членам Інституту за кілька днів до Загальних зборів, а також розміщувати його на сайті Інституту.
  4. Членам Інституту було запропоновано обговорити нову редакцію Статуту ІВА України. Нова редакція Статуту Інституту була підготовлена з метою приведення деяких статей його до вимог Правил корпоративного управління Глобального Інституту внутрішніх аудиторів та  законодавства України, зокрема Закону України «Про громадські об’єднання». Член Інституту Ганна Мех запропонувала деякі додаткові зміни та доповнення до нової редакції Статуту.  Запропоновані зміни були оголошені і підтримані членами інституту і Правлінням. Нова редакція Статуту вже затверджена Міністерством юстиції України та доступна за посиланням на сайті Інституту: http://iia-ua.org/?page_id=24 та за кодом результату надання адміністративних послуг Мінюсту № 521730543897 за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch.
  5. Також були обговорені питання комунікацій між членами Інституту, проведення неворкінг-заходів з обговорення актуальних питань професійної спільноти, створення електронної платформи для спілкування

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: