IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Загальні Збори членів Інституту внутрішніх аудиторів України 13 травня 2021

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Шановні члени Інституту внутрішніх аудиторів України!

Запрошуємо вас прийняти участь у чергових Загальних Зборах членів ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України». , які заплановано на 13 травня 2021  року (четвер) о 19:00 за київським часом в режимі on-line за допомогою  конференц-зв’язку zoom

Порядок денний Зборів:

  1. Розгляд та затвердження Звіту Правління ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України»  про  результати діяльності  в 2020 році.
  2. Розгляд та затвердження Звіту ревізійної комісії ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України» про результати діяльності  Інституту в 2020 році.
  3. Припинення повноважень Правління ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України»   відповідно до вимог Статуту Інституту  у зв’язку з закінченням терміну: Президента  та  членів Правління.
  4. Вибори нового Президента ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України»  .
  5. Вибори нових членів правління ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України».
  6. Припинення  повноважень   Ревізійної комісії ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України»  відповідно до вимог Статуту Інституту  у зв’язку з закінченням строку.
  7. Вибори нових членів Ревізійної комісії ВГО « Інститут внутрішніх аудиторів України».
  8. Затвердження Положення  про Членство, Положення про Правління, Положення про Ревізійну комісію, та внесених змін до них.
  9. Плани та перспективи розвитку Інституту на 2021 рік, доповідь новобраного президента.
  10.  Різне.

Попередня реєстрація обов’язкова. Будь ласка, надайте підтвердження до 07/05/2020 щодо особистої присутності, заповнив форму реєстрації за наступним посиланням https://forms.gle/6c2bkiuNhJcx4eXm6.

Увага! Якщо Ви маєте питання для обговорення на Загальних Зборах,- просимо подавати їх письмово на електронну адресу office@iia-ua.org не пізніше, ніж за 7 днів до проведення Загальних Зборів. В іншому випадку, питання можуть бути розглянуті лише у відведений час Загальних Зборів або після їх завершення через звернення та відповідь електронною поштою.

Також просимо подавати власні кандидатури на посади у керівних органах Інституту і комітетах та пропозиції щодо розвитку їх діяльності на найближчі 2-3 роки. Організаційна діяльність та робота в Інституті допомагає вашому кар’єрному розвитку, надає можливість ділитися професійним досвідом із колегами.

Якщо Ви не зможете прийняти участь особисто, будь ласка, оформить Довіреність (скачати). Скан-копію необхідно надіслати на адресу Інституту office@iia-ua.org Оригінал відправляйте, будь ласка, на адресу:

ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України»

вул. Євгена Сверстюка, 23, офіс 917

м. Київ, Україна, 02660

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: