IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Оновлення іспиту на отримання Cертифіката аудитора з питань управління ризиками (Certification in Risk Management Assurance®, CRMA®)

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Шановні члени Інституту внутрішніх аудиторів!

Щоб рухатися в ногу з динамічною глобальної ареною ризиків, Інститут внутрішніх аудиторів  (The IIA Global) з 1 жовтня оновлює іспит на отримання Cертифіката аудитора з питань управління ризиками Certification in Risk Management Assurance® (CRMA®), з метою відображення глибоких організаційних знань та  розширених навичок, які необхідні для досягнення успіху в забезпеченні управління ризиками.

Переглянута програма сертифікації CRMA позиціонується як кар’єрний шлях для внутрішніх аудиторів після отримання ними статусу сертифікованого внутрішнього аудитора (CIA).

Для цього до іспиту на отримання Cертифіката аудитора з питань управління ризиками (CRMA) були внесені наступні ключові зміни:

  • Всі питання тепер мають експертний рівень.
  • Розширені формати питань.
  • Збільшений час на іспит.

Плату за подачу заяви скасовано до 31 грудня 2021 року.

Кандидати можуть подати заявку на участь у новій програмі і зареєструватися на іспит прямо зараз.

Тестування починається в жовтні і доступно тільки англійською мовою.

Як єдиний сертифікат впевненості в управлінні ризиками для внутрішніх аудиторів, CRMA зосереджується на ключових елементах розкриття повного потенціалу внутрішнього аудиту та підтверджує здатність надавати консультації та гарантії щодо управління ризиками комітетам з аудиту та виконавчому керівництву. Колективний ефект змін ще більше узгоджує програми сертифікації CIA та CRMA, надаючи практикам можливість продемонструвати свою просунуту впевненість в управлінні ризиками.

Для отримання детальної інформації про оновлену програму відвідайте CRMA program webpage  та скористайтесь перевагами безкоштовної реєстрації  до 31 грудня 2021 року.

Новий посібник з вивчення іспитів CRMA та практичні запитання, 2 -е видання,  це вичерпний оглядовий матеріал, який вам потрібно підготувати до іспиту з сертифікації CRMA, і тепер доступний у книгарні The ІІА.  Shop now​.

Якщо Ваша сертифікація CIA перебуває у пільговому періоді, вам потрібно буде повідомити про CPE, перш ніж подати заявку  Click here to report CPE.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: