IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Підписано Меморандум про співпрацю між Державною Митною Службою України та ВГО “Інстиут Внутрішніх Аудиторів України”

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

У рамках Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, 29 вересня 2021 року було підписано Меморандум про співпрацю між Державною митною службою та Всеукраїнською громадською організацією “Інститут внутрішніх аудиторів України”.

📍Підписантом від Держмитслужби виступив Голова – Павло Рябікін, а Інститут внутрішніх аудиторів представила Президент Інституту Тетяна Лебединець. Також, від Митниці був присутній начальник Управління внутрішнього аудиту Михайло Мірошніченко, оскільки саме це Управління буде нести основну відповідальність за впровадження нововведень, що прописані в Меморандумі.

Підписання даного Меморандуму має на меті забезпечити ефективне функціонування систем внутрішнього аудиту в Держмитслужбі. Сторони мають намір проводити навчальні заходи з організації та побудови внутрішнього аудиту в Державній митній службі України відповідно до вимог законодавства України та Міжнародних стандартів професійної практики внутрішнього аудиту. Також будуть розроблені методологічні документи, що регулюють діяльність внутрішнього аудиту у прикладенні саме для Держмитслужби.

Тож, за словами начальника Управління внутрішнього аудиту Михайла Мірошніченка, можемо зробити висновок, що сучасна Митна служба впевнено наближається до міжнародних стандартів та норм, активно впроваджує рекомендації Всесвітньої митної організації та гідно представляє Україну на арені міжнародних відносин.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: