IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

20th International Congress on Internal Control, Internal Audit, Fraud and Anti-Corruption Issues.

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Пані та панове,

Пандемія COVID-19 поставила під сумнів нашу модель зустрічей віч-на-віч. Щоб пристосуватися до поточної ситуації, наші друзі – Правління PIKW (Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej) вирішило перетворити 20-й Міжнародний конгрес з питань внутрішнього контролю, внутрішнього аудиту, шахрайства та протидії корупції у повністю віртуальну зустріч. Експерти з усього світу з’єднаються в Інтернеті, щоб обговорити найважливіші зміни, досягнення та проблеми конкретних сфер. Вони розповідатимуть про власний досвід, плани та проблеми.

Маючи 19 -річну традицію, Конгрес залишається єдиною подією такого типу в Польщі та, можливо, в цій частині Європи. Він дає можливість обговорити найважливіші зміни та проблеми, а також отримати думки від польських та міжнародних експертів.

Загальною метою цієї циклічної міжнародної зустрічі є розробка, обмін досвідом та збір знань щодо проблем, викликів та перспектив, що стоять перед аудиторами, внутрішніми аудиторами, спеціалістами з корпоративного управління ризиками, запобіганням та розслідуванням шахрайства, спеціалістам з питань управління та відповідності.

Нам було приємно приймати доповідачів та гостей з Австрії, Болгарії, Бельгії, Чехії, Хорватії, Данії, Франції, Нідерландів, Норвегії, Катару, ОАЕ, Німеччини, Греції, Угорщини, Італії, Португалії, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенія, США, Швейцарія, Україна, Великобританія та Польща.

Дуже висока оцінка змісту та професійної організації Конгресу, безумовно, сприяють підвищенню інтересу – минулого року він зібрав понад 200 учасників онлайн-формули.

Щиро запрошуємо вас взяти участь у 20-му Міжнародному конгресі з питань внутрішнього контролю, внутрішнього аудиту, шахрайства та боротьби з корупцією, який відбудеться 28-29 жовтня 2021 року.

Докладніше про цей видатний захід – за посиланням:

https://www.pikw.pl/2021-congress-xx,2203.html

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: