IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Підписка на журнал Internal Auditor

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Шановні колеги,

Глобальна штаб-квартира IIA прагне підтримувати високоякісні публікації, що представляють інтерес для внутрішніх аудиторів у всьому світі. З цією метою Глобальний інститут публікує видання «Внутрішній Аудитор» (Internal Auditor).


Журнал «Внутрішній аудитор» є провідним виданням у світі, для професії внутрішнього аудитора. Журнал «Внутрішній аудитор» публікує своєчасну, корисну – незамінну – інформацію для професіоналів, які хочуть йти в ногу з різноманітною та динамічною областю внутрішнього аудиту. Передплатники журналу «Внутрішній аудитор» також отримують он-лайн доступ до всіх поточних публікацій та до вибраних минулих статей. Журнал видається 6 разів на рік, тобто кожні два місяці.


Щоб дізнатися більше відвідайте, будь ласка, сторінку журналу http://www.theiia.org/intauditor/

Ми, пропонуємо членам Інституту Внутрішніх Аудиторів України, унікальну можливість підписатися на журнал із значною знижкою. Оформивши передплату на рік за ціною інтернет-підписки Ви отримаєте друковану версію та можливість перегляду публікацій он-лайн.

Ціна підписки на журнал «Внутрішній Аудитор» для членів Інституту Внутрішніх Аудиторів України через наш Інститут складає 60 USD (за курсом НБУ) та включає друковане видання англійською мовою + доступ до електронної версії он-лайн.

Стандартна ціна річної підписки без знижки – 99 USD.

Якщо Ви зацікавлені в отриманні видання, будь ласка, надішліть заявку до 1 листопада 2013 року, щоб підтвердити свій намір передплатити журнал на 2014 рік. Пропозиція дійсна виключно для членів Інституту Внутрішніх Аудиторів України. Заявки надсилайте на адресу Інституту office@www.www.iia.org.ua з поміткою «Підписка на журнал».

Також нагадуємо, що Ви можете підписатися на журнал самостійно через сайт Глобального Інституту, проте пам’ятайте, що в такому разі Ви не можете отримати запропоновану знижку. Інформація про підписку на сайті Глобального інституту можна переглянути тут: http://www.theiia.org/intAuditor/about-internal-auditor/how-to-subscribe/index.cfm?

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: