IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

CBOK 2015

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Перші результати дослідження CBOK 2015 будуть опубліковані  у липні місяці.

CBOK_Header

Що таке CBOK?

Міжнародний загальний звід знань з внутрішнього аудиту (The Global Internal Audit Common Body of Knowledge – CBOK) є однією з основних частин поточних наукових досліджень у професії внутрішнього аудиту, що проводяться Фондом досліджень Інституту (The IIA Research Foundation – IIARF). Дослідження CBOK складається з декількох компонентів та містить широкий набір інформації про те, як професія розвивається, як вона практикується і переглядається в усьому світі.

Це дослідження фокусується на:

  • Визначенні питань практики і сприйняття професії в усьому світі.
  • Наданні всебічного огляду напрацювань в рамках професії внутрішнього аудиту.
  • Наданні прогнозних рекомендацій з метою допомоги в зміцненні значення і актуальності професії.

Дослідження CBOK 2015

Дослідження 2015 року включає в себе дві компоненти:

  • CBOK 2015 Міжнародне Дослідження серед Практиків Внутрішнього Аудиту
  • CBOK 2015 Міжнародне Дослідження  Зацікавлених Осіб щодо Внутрішнього Аудиту

Інститут Внутрішніх Аудиторів України долучився до дослідженняCBOK 2015. На даний момент йде переклад матеріалів для проведення дослідження на території України.

Інститут Внутрішніх Аудиторів України запрошує всіх бажаючих практикуючих аудиторів чи зацікавлених сторін приєднатися до даного дослідження світового рівня. Усі, хто прийме участь у дослідженні, що складається з ряду опитувань, зможуть отримати доступ до зведених результатів для оцінки та покращення власної роботи з урахуванням кращих світових практик. Також учасники зможуть отримати результати попередніх досліджень CBOK.

Ми повідомимо всіх членів Інституту Внутрішніх Аудиторів України про початок дослідження окремим листом, а також анонсом на нашому сайті. Всі, хто також хоче долучитися до дослідження, можуть надіслати свою заявку на адресу інституту office@iia.org.ua з поміткою CBOK. Прохання в заявці вказати у якому з досліджень (чи обох) ви бажаєте прийняти участь і вказати посади відповідальних за надання інформації для дослідження.

Дослідження не потребує розголошення конфіденційної чи будь-якої іншої приватної інформації і його результати надаються в узагальненому (проте детальному, наскільки можливо) вигляді  в розрізі тем та питань, що досліджуються.

З оригінальною презентацією CBOK 2015 Ви можете ознайомитись за посиланнями CBOK 2015 Generic 7.15.14 (англійською) та CBOK 2015 Generic 7.15.14 UA (українською).


CBOK-Resource-Center_Header

Для знайомства з проектом CBOK також пропонуємо відвідати Ресурсний Центр CBOK

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: