IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Денні М. Гольдберг (Danny M. Goldberg)

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Danny M. Goldberg

ОСВІТА

Бакалавр з бухгалтерського обліку та Магістр з фінансів Університету Техасу A&M.

Сертифікати

Присяжний бухгалтер (CPA), Сертифікований внутрішній аудитор (CIA), Сертифікований аудитор з інформаційних систем (CISA), Сертифікат в управлінні ІТ підприємства (GEIT), Сертифікат з управління Ризиками та ІТ (RISC) та Сертифікат з проведення самооцінки (CSA).

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

На сьогоднішній день Денні очолює напрямок Професійного Розвитку в компанії Sunera.

Він має більше 15 років досвіду аудиту в різнопрофільних великих компаніях, включаючи п’ятирічний досвід роботи Головним Аудитором, а також великий досвід управління проектами впровадження вимог закону Sarbanes-Oxley (SOX) в компаніях штату Техас. Крім того, він допомагав у створенні трьох підрозділів внутрішнього аудиту / SOX.

В якості керівника внутрішнього аудиту Денні працював у компаніях Dr Pepper Snapple Group та Tyler Technologies. До цього він працював у Tenet Healthcare та Arthur Andersen.

Академічна та Консультативна діяльність

Крім того, він є акредитованим професійним коментатором методологічного збірника з внутрішнього аудиту підрозділу Bloomberg BNA (BNA Tax and Accounting Portfolio 5406, Internal Auditing: Fundamental Principles and Best Practices), який підготовлений відомими експертами в області аудиту Куртісом С. Вершуром (Curtis C. Verschoor ) і Мортом А. Діттенхофером (Mort A. Dittenhofer) – со-автором підручника “Внутрішній аудит Сойєра” / “Sawyer’s Internal Auditing”.

Денні має високі оцінки професійного аудиторського співтовариства США за результатами численних виступів на подіях і конференціях, організованих Інститутом Внутрішніх Аудиторів та іншими професійними асоціаціями, а також очолює проектну команду, яка за підтримки Фонду Досліджень Інституту Внутрішніх Аудиторів (IIA Research Foundation) готує керівництво по ефективним навичкам комунікацій для аудиторів.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: