IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Про Інститут

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Інститут Внутрішніх Аудиторів в Україні

Ukraine Charter smallІнститут Внутрішніх Аудиторів представлений в Україні всеукраїнською громадською організацією «Інститут Внутрішніх Аудиторів України», що заснована в 2001 році. Всеукраїнська громадська організація “Інститут внутрішніх аудиторів України” є добровільною, недержавною, неприбутковою всеукраїнською організацією, створеною за спільними інтересами своїх членів для реалізації мети діяльності. При вступі всі члени Інститут Внутрішніх Аудиторів України одночасно отримують статус членів Global IIA і набувають відповідний набір прав і можливостей.

Метою діяльності Інституту є задоволення та захист професійних, соціальних, економічних, освітніх та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння розповсюдженню та затвердженню принципів правової держави, та впровадженню в Україні міжнародної професійної практики внутрішнього аудиту.


Про Міжнародний Інститут Внутрішніх Аудиторів – Global IIA

2015-0734 MKT-75th Anniversary Logo4cREV-FNL-StackedЗаснований в 1941 році Global IIA є міжнародною професійною асоціацією, яка об’єднує більше 190 000 членів у більш ніж 170 країнах світу.

Global IIA, штаб-квартира якого розташована в Сполучених Штатах Америки, є єдиною глобальною платформою професії внутрішнього аудитора.
Global IIA ефективно реагує на сучасні виклики ринкової економіки, встановлюючи єдині Міжнародні Професійні Стандарти Внутрішнього Аудиту, надаючи всім своїм членам широкі освітні можливості, підтримуючи професійні кваліфікаційні програми, а також здійснюючи дослідження у сфері внутрішнього аудиту та забезпечуючи ефективні комунікації і співробітництво своїх членів.

 


Матеріали для скачування

Будь ласка, перегляньте презентацію Інституту.
English version of IIA Ukraine’s presentation also available. Please download here.


Статут Інституту

Для ознайомлення оновлений Статут Інтитуту внутрішніх аудиторів України можна завантажити тут

Також Статут ІВА України можна знайти на сайті Мінюсту за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch по коду результату надання адміністративних послуг: 521730543897

 


Корисне посилання: Контакти Інституту

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: