IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Сертифікат CFSA

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Certified Financial Services Auditor (CFScfsa-logoA)

Сертифікований аудитор Фінансових послуг

Оскільки попит на найталановитіших і проникливих в галузі фінансових послуг зростає, немає кращого способу довести свій авторитет, ніж отримати визнання Certified Financial Services Auditor (CFSA). Отримання власного сертифікату CFSA від IIA може якісно виділити вас серед колег.

Отримання професійного диплому від Міжнародного Інституту внутрішніх аудиторів є найкращим способом продемонструвати свою прихильність до розвитку в цій конкурентній ніші і просуванню широти ваших знань.

CFSA є цінним сертифікатом спеціальності для фахівців з аудиту, які працюють в банківських установах, ощадних і кредитних організаціях, кредитних спілках, страхових компаніях, службах забезпечення та логістики, холдингових та інвестиційних компаніях, кредитних агентствах, регулюючих органівах фінансових послуг, а також в інших фінансових організаціях.

Відповідно до Дослідження компенсації внутрішнього аудиту IIA в 2017 році, середня заробітна плата внутрішніх аудиторів, які мають один або декілька сертифікатів, на 51% вище, ніж у тих, хто не має сертифікатів (опитування в США).

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: