IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Konrad Knedler

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Mr. Konrad Knedler – CIA, CGAP, CRMA, ISO27001 LA, Член Правління IIA Poland.

В даний час член правління Audit Solutions, компанії що надає послуги аудиту і внутрішнього контролю для уряду. Президент Інституту внутрішніх аудиторів Польщі в 2013 – 2015 роках.

Консультант в численних міжнародних та дослідно-конструкторських роботах, виконує роботи для Європейського парламенту, Європейської комісії, Інституту внутрішніх аудиторів, Міністерства фінансів Албанії, Міністерства науки і промисловості Туреччини.

У минулому був членом комітету з аудиту при Міністерстві оборони Польщі. Протягом багатьох років займав пост Директора з внутрішнього аудиту у Польському агентстві розвитку підприємництва, розташованого у Варшаві. Завдяки своєму великому досвіду роботи в якості аудитора та консультанта, він був керівником різних проектів, в тому числі для Світового банку та Європейського парламенту. До кінця 2002 року він був радником міністра в міністерстві фінансів Польщі, брав активну участь в переговорах ЄС з питань “фінансовий контроль”.

Часто читає лекції і тренінги для визнаних інститутів і університетів і є співавтором різних книг і нормативних актів у державному секторі внутрішнього аудиту. Закінчив Ягеллонський університет ( Jagiellonian University), Польща (юрист) і Університет Лунд (University of Lund) – Швеція (LLM).

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: