IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Підписка на новини сайту та анонси подій

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Події Інституту

Шановні друзі,

Інститут внутрішніх Аудиторів України регулярно надсилає повідомлення про цікаві та важливі події, використовуючи списки розсилки. Якщо Ви бажаєте отримувати повідомлення про заходи, які організовує Інститут чи наші партнери та спонсори, будь ласка підпишіться на розсилку новин, використовуючи посилання нижче.

Також, внизу цієї сторінки Ви можете підписатись на новини сайту. Зауважте – це окрема підписка, яка стосується лише новин, що публікуються на сайті Інституту.

Наразі існує два списки – загальний та для членів Інституту. Члени Інституту додатково до анонсів подій, що розсилаються на загальний список, отримують інформацію щодо внутрішньої діяльності інституту, як то повідомлення про події виключно для членів Інституту, загальні збори, сплату внесків, тощо. Нові члени інституту автоматично додаються до даного списку.

Для включення до одного з списків розсилки необхідно зайти за посиланням нижче та добавити власну адресу. Там же можна відписатися від участі у списку розсилки, якщо це необхідно (опцію шукайте внизу сторінки підписки).

Для підписки на розсилку для членів Інституту необхідно підтвердити членство. Дана процедура відбувається через звірку адміністратором розсилки заявленої адреси з чинним списком членів Інституту. У випадку, якщо Ви бажаєте зареєструвати іншу власну адресу, будь ласка напишіть листа з указанням даної нової адреси, ваших ПІБ та членського номера на адресу office@iia.org.ua.

Загальний список розсилки на новини та події Інституту:

Список розсилки оголошень для членів Інституту:

  • Тільки для членів Інституту. Підписка створюється та оновлюється адміністратором. Якщо Ви є членом Інституту внутрішніх аудиторів України проте не отримуєте розсилку, будь ласка зверніться за адресою webmaster@iia.org.ua.

Зверніть увагу! Після заповнення форми-заявки на сайті, Ви отримаєте лист з інструкцією щодо активації підписки. Будь ласка, перевірте папку СПАМ (SPAM), щоб не пропустити даний лист. Якщо сталася помилка і лист Ви не отримали взагалі, напишіть нам webmaster@iia.org.ua і ми добавимо Вас вручну.

Новини сайту

Також Ви можете підписатися на новини сайту Інституту – новини, що публікуються на сайті будуть надходити Вам електронною поштою. Зауважте – це окрема підписка, яка стосується лише новин, що публікуються на сайті Інституту.

Для оформлення підписки чи її припинення заповніть форму нижче:

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: