IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Олександра Кірсанова

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Олександра Кірсанова – Менеджер з запобігання шахрайства та комплаєнсу, HEINEKEN, Росія.

Олександра має більше 12 років професійного досвіду в області внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю. Шлях у професії розпочала в 2005 році з позиції стажера у Групі з управління ризиками організацій в Консультаційному департаменті Deloitte і за 3 роки за результатами підвищень зайняла позицію старшого консультанта. Основний напрямок роботи – SOX-compliance в компаніях металургійної та вугільної промисловості. Потім, з 2008 по 2011 рік працювала в Службі внутрішнього аудиту Групи ГАЗ (автомобілебудівний холдинг) на посаді менеджера Департаменту корпоративного аудиту, потім – на посаді директора Департаменту по методології та контролю якості аудитів. З 2012 до 2016 року очолювала Департамент внутрішнього аудиту та контролю в страховій компанії ERGO Russia. З листопада 2016 року обіймає посаду Менеджер з запобігання шахрайства та комплаєнсу в HEINEKEN Russia. Олександра надає консультаційні послуги в галузі автоматизації функціонування внутрішнього аудиту та системи внутрішнього контролю.

 Член Інституту внутрішніх аудиторів Росії з 2005 року. Отримала такі професійні сертифікати: Certified Internal Auditor (CIA) в 2006 році, Certification in Control Self-Assessment (CCSA) в 2009 році, Certified Information Systems Auditor (CISA) в 2016 році.

 Крім цього, в 2012 році включена в топ-20 кращих внутрішніх аудиторів до 30 років за версією Глобального інституту внутрішніх аудиторів (Global IIA).

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: