IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Robert Cornelisse

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Роберт Корнеліс (Robert Cornelisse) – Директор Європейського інституту професійних аудиторів.

Роберт працює в фінансовому секторі з 1980 року, має досвід роботи на керівних посадах та у внутрішньому аудиті.

З 1991 року Роберт також є незалежним консультантом з внутрішнього аудиту та проводить тренінгові курси. Він працював Головним аудитором в Регуляторі фінансових ринків Нідерландів (AFM). Основна зона відповідальності – операційний / внутрішній та ІТ-аудит, також Роберт має кваліфікацію судового експерта з шахрайства.

Він широко підтримує діяльність у сфері аудиту, в першу чергу функцій внутрішнього аудиту в ряді країн, таких як Вірменія, Боснія і Герцеговина, Молдова, Україна, Російська Федерація, Румунія, Сербія, Македонія, Македонія, Латвія, Словенія, Чехія та Аруба, в яких він також залучений до міжнародних навчальних програм з аудиту.

Роберт пройшов комерційно-технічну програму освіти. У Роттердамському університеті Еразма він отримав ступінь післядипломної освіти в області ІТ-аудиту, а також з операційного / внутрішнього аудиту. Крім того, Роберт є кваліфікованим оцінювачем майна та закінчив кілька курсів з професійної та організаційної психології, адміністративної організації та цивільного та податкового права.

Будучи активним волонтером Комітету з професійного розвитку Інституту внутрішніх аудиторів Нідерландів, він брав участь у тренінгах Інституту більше 10 років. Роберт працює на міжнародному рівні як підтверджений Інститутом внутрішніх аудиторів зовнішній оцінювач якості функції внутрішнього аудиту.

У 2008 році він, окрім своєї роботи у сфері аудиту, став директором Європейського інституту професійних аудиторів, який має на меті покращити ефективність та знання спеціалістів з аудиту.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: