IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Позиційні документи Інституту Внутрішніх Аудиторів (ІВА)

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Позиційні документи допомагають широкому колу зацікавлених сторін, але в першу чергу призначені для інформування та навчання зацікавлених сторін внутрішнього аудиту з питань, що мають значення для Інституту та професії. Вони стосуються важливих питань корпоративного управління, ризиків та контролю, а також відповідної ролі та обов’язків внутрішнього аудиту.

Джерело: На сайті ІВА Глобал

ЧОМУ ДОТРИМАННЯ СТАНДАРТІВ МАЄ ЗНАЧЕННЯ, ТРАВЕНЬ 2018.
Дотримання Стандартів Внутрішнього Аудиту є надзвичайно важливим у виконанні обов’язків внутрішніми аудиторами та діяльності служби внутрішнього аудиту. Через проведення зовнішньої оцінки вони забезпечують міру впевненості в тому, що Внутрішній Аудит (ВА) діє згідно з суворим кодексом етики і визначеними професійними стандартами, і що персонал ВА вивчає дані стандарти освіти та постійного професійного розвитку.

Why Conformance Matters_Ukr

ШАХРАЙСТВО ТА ВНУТРІШНІЙ АУДИТ: ВПЕВНЕНІСТЬ В КОНТРОЛЯХ ШАХРАЙСТВА Є ФУНДАМЕНТАЛЬНИМ ДЛЯ УСПІХУ, СІЧЕНЬ 2019.

Шахрайство не унікальне для будь-якого типу організації, і жодна організація не захищена. Оскільки можливість вчинення шахрайства існує скрізь, організаціям важливо ефективно використовувати різні ресурси для розробки сильних програм проти шахрайства. Цей позиційний документ визначає, коли та де набори навичок внутрішнього аудиту можуть бути найбільш ефективно використані та в який момент слід використовувати інші ресурси. Він також окреслює ключові заходи щодо процедур внутрішнього контролю, планування запобігання та реагування, оцінки впливу ризиків, та розслідування шахрайств, а також п’ять питань, які повинні ставити всі організації для посилення своєї програми.

Fraud and Internal Audit_Ukr

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: