IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Жан-П’єр Гарітт (Jean-Pierre Garitte)

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

ОСВІТА

Вища освіта (ліцензіат) в комерційно-фінaнсовой науці і диплом магістра в бухгалтерії

Сертифікати

Сертифікований внутрішній аудитор (CIA), Сертифікований бухгалтер (CA), Сертифікований аудитор з інформаційних систем (CISA), Сертифікований експерт по визначенню та боротьби з шахрайством (CFE), Кваліфікований судовий аудитор (RFA) та Володіє Сертифікатом по
контрольній самооцінці (CCSA).

Мови

Вільно володіє французькою, англійською та німецькою, а також іспанською та португальською.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Інститут внутрішніх аудиторів

Жан-П’єр – член Правління Міжнародного Інституту внутрішніх аудиторів (IIA). Його тема, як лідера, – «Побудова мостів» – орієнтована на збільшення обізнаності громадськості в питаннях корпоративного управління, формування думок щодо професії ВА і проактивна підтримка внутрішніх аудиторів у всьому світі. Обіймав посаду Голови Правління IIA. На європейському рівні займав пост Президента Європейської конфедерації Інституту внутрішнього аудиту (ECIIA) протягом 6 років. Також був Головою Азіатської конфедерації Інституту внутрішнього аудиту (ACIIA) протягом 3 років, представляючи професію в Азіатському і Тихоокеанському регіоні.

В даний час Жан-П’єр є глобальним послом Міжнародного Інституту внутрішніх аудиторів. Жан-П’єр. Є активним членом Асоціації Директорів Європейських Компаній (ecoDa), де відповідає за розвиток кращих практик корпоративного управління в Центральній та Східній Європі.

Академічна діяльність

Жан-П’єр – професор з корпоративного управління, внутрішнього аудиту, аудиту інформаційних систем в школі менеджменту Університету Антверпена, Бельгія і у Фламандській школі економіки, Брюссель. Також був запрошеним лектором в Університеті ім. Еразма, Роттердам і в Університеті Південного берега, Лондон.

Консультативна діяльність

Жан-П’єр надає консультації органам управління (Правлінням та Аудиторським комітетами) компаній в Бельгії, Німеччині, Таїланді, Малайзії, Румунії, Словенії і Туреччини.

Навчав і розвивав департаменти внутрішнього аудиту в Бельгії, Угорщині, Польщі, Румунії, Туреччини, Малайзії, Таїланді, Греції, Марокко і Тунісі, виступав як доповідач на європейських, середньо-східних, азіатських, північно- та латино-американських конференціях з внутрішнього аудиту. Є експертом Європейського Союзу щодо проектів реструктуризації в Східній Європі і Південно-Східній Азії. В даний час надає консультації парламентів і національних аудиторських службам щодо нового законодавства.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Багато років Жан-П’єр виступав в якості тренера і консультанта з міжнародного управління, управління ризиками та аудиту. Перед цим протягом 20 років обіймав посаду Директора внутрішнього аудиту в J. Van Breda & Co, фінансового холдингу в Антверпен, Бельгія. До червня 2010 року Жан-П’єр Гарітт був партнером в підрозділі управління ризиками організацій в Deloitte (ERS), в якому він керував напрямами корпоративного управління, внутрішнього аудиту та управління ризиками в Європі, на Середньому Сході і в Африці. Спеціалізується на стратегічній оцінці та реінжинірингу служб внутрішнього аудиту. Проводив оцінки служб внутрішнього аудиту від імені Інституту внутрішніх аудиторів, Світового банку та Європейської комісії. Жан-П’єр навчав професійних внутрішніх аудиторів в Азії і Європі, допомагаючи їм стати кваліфікованими експертами в області аудиту. На попередньому місці роботи він був глобальним послом KPMG. В даний час він сприяє PwC у розвитку практики внутрішнього аудиту в Центральній і Східній Європі. Жан-П’єр очолює Правозахисний комітет ECIIA, місія якого полягає в просуванні цінності професії внутрішнього аудитора за допомогою цілеспрямованих правозахисних законодавчих програм, що надаються законодавцям, регуляторам і групам, що представляють інші інтереси на рівні Європи.

Співпраця з Україною розпочалося з 2000 року – пан Гарітт був консультантом Європейського Союзу в проектах реструктуризації.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: