IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Партнери

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

З питань взаємодії з Інститутом будь ласка звертайтесь за адресою office@iia-ua.org


Наші спонсори


pwclogo

Фірма PwC присутня на українському ринку з 1993 року. Вона є учасницею міжнародної мережі фірм PwC, де у 157 країнах працює близько 195 000 фахівців. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Львові, Дніпропетровську та Донецьку, що пропонують клієнтам повний спектр послуг. Клієнти PwC отримують максимальну користь від співпраці з нашими спеціалістами, котрі володіють практичним знанням особливостей місцевого законодавства і бізнес-середовища, та використовують потенціал міжнародної мережі PwC.

У своїй роботі ми прагнемо надавати аудиторські, податкові та консалтингові послуги найвищої якості. Інновації та прагнення досягати найвищого результату становлять основу нашого розвитку. Адже наша мета – бути найкращими. Саме тому PwC вже багато років встановлює стандарти з надання професійних послуг.

Наша репутація заснована на побудові довготривалих відносин з нашими клієнтами. У своїй роботі ми намагаємося досягти того результату, на який ви очікуєте.

BT_bez_Ukr_med

Baker Tilly – незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.

Ми ведемо діяльність на українському ринку з квітня 1999 року відповідно до Закону України «Про аудиторську діяльність», прийнятих Стандартів аудиту та етики Міжнародної федерації бухгалтерів.

Наша компанія входить в число найкрупніших аудиторських компаній України. Завдяки високому рівню професіоналізму, ми співробітничаємо із клієнтами різних секторів економіки по всій країні. Ми пишаємося тим фактом, що більшість наших клієнтів рік за роком продовжують користуватись послугами нашої компанії.

Ми маємо великий і унікальний для української практики досвід надання послуг впевненості, що включає в себе: аудит фінансової звітності, в тому числі й проекти, що пов’язані із виходом компанії на міжнародні фінансові ринки; проекти зі злиття та поглинання; консолідації та трансформації фінансової звітності у міжнародні та американські стандарти обліку; роботи з міжнародними фінансовими установами.

Baker Tilly зареєстрована PCAOB (Publiс Company Accounting Oversight Board) – некомерційна організація, метою якої є спостереження за звітністю відкритих акціонерних компаній.

Як незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International, ми маємо унікальну можливість пропонувати нашим клієнтам послуги у всіх світових фінансових центрах.


 Наші партнери


MIB logo

Международный институт бизнеса – современная школа бизнеса европейского уровня, лидер на рынке бизнес-образования в Украине.

Международный институт бизнеса был основан в соответствии с постановлением Кабинета Министров Украины от 22 июля Украинской академией государственного управления при Президенте и Фондом Центрально-европейского университета. С первых лет своего существования МИБ стал лидирующим учебным центром подготовки специалистов для работы в условиях рыночной экономики. С момента основания обучение в МИБ прошло более 45 тысяч человек.

Штат собственных преподавателей, которые адаптируют западный опыт к практике ведения бизнеса в Украине, является конкурентным преимуществом нашей компании. МИБ создал команду высокопрофессиональных преподавателей, которые удачно объединяют современные теоретические концепции с практическим тренингом. Это способствует получению комплексных знаний и практических навыков эффективной работы. Также в учебный процесс вовлекаются около 200 специалистов-практиков различных учреждений, организаций и компаний.


Наші друзі


Незалежний Аудитор

Журнал “Незалежний АУДИТОР” – науково-практичне видання з питань економіки. Висвітлення економічних питань та проблем з наукової точки зору, опублікування результатів дисертаційних досліджень, наукових та фахових статей.


Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: